Lexus

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumlinkitapetyopiniekredytdekoder VIN

Wiadomości motoryzacyjne

Nagrody flotowe - Fleet Derby 2015 rozdane
14 maja br. w warszawskim hotelu Hilton, odbyła się uroczystość wręczenia statuetek Fleet Derby 2015. Laureaci tegorocznej edycji ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby, otrzymali statuetki w 27 kategoriach: 14 samochodowych – określających poszczególne segmenty samochodów oraz w 11 kategoriach definiujących najlepsze wg ogólnopolskiej branży flotowej - produkty i usługi flotowe. Dodatkowe statuetki przyznane zostały także Osobowości Flotowej 2015 oraz Motoryzacyjnej Marce Flotowej 2015. Organizatorem Fleet Derby 2015 jest firma Fleet Meetings, wydawca magazynu „Fleet”. więcej »
Lexus Driving Emotions 2015
Spotkanie w podpoznańskich Bednarach było doskonałą okazją do przetestowania najnowszych modeli Lexusa i sprawdzenia jak pojazdy z Kraju Kwitnącej Wiśni radzą sobie podczas ekstremalnych prób na profesjonalnym torze. Gymkhana ze Stigiem, driftowanie hybrydą, konfrontacja „zwykłego” IS z wersją F-Sport, parkowanie z zaciemnionymi szybami czy ekscytujące jazdy na czas to tylko niektóre z atrakcji, które towarzyszyły prezentacji Lexusa RC F oraz NX’a 200t. więcej »
Motor Show 2014 – spełniona obietnica
Organizatorzy tegorocznej edycji największych w Polsce targów motoryzacyjnych MOTOR SHOW 2014 od dłuższego czasu przekonywali, że poziom wydarzenia będzie wyjątkowo wysoki, a dzięki skali uda się usatysfakcjonować zwiedzających z całego kraju. Czy cel został osiągnięty? Kto był, te wie. Kto nie mógł dotrzeć do Poznania, niech dokładnie czyta dalej! więcej »
Lexus IS 300h - najbezpieczniejszy w klasie
Nowy Lexus IS 300h został nagrodzony jako "Najbezpieczniejszy w klasie w roku 2013" przez organizację Euro NCAP, która wskazała IS300h - sedana klasy premium - jako wyjątkowo bezpieczny wśród "Dużych samochodów rodzinnych". więcej »
Lexus RC F Coupe - w oczekiwaniu na premierę
Lexus podgrzewa atmosferę w oczekiwaniu na debiut modelu RC F, który nastąpi podczas targów NAIAS 2014, prezentując kolejne oficjalne zdjęcia detali nadwozia. więcej »
Test Lexus GS 250 F Sport
W sierpniu 2011 roku podczas Pebble Beach Concours d’Elegance w Kalifornii, luksusowa marka Lexus, która należy do koncernu Toyota, zaprezentowała czwartą już generację modelu GS. Pojazd klasyfikowany do segmentu E (klasa wyższa średnia), na rynek europejski trafił w roku 2012 i od razu stał się groźnym konkurentem dla europejskich samochodów, zaliczanych do grona aut premium, takich jak Audi A6, BMW serii 5 czy też Mercedesa klasy E. więcej »
Nowy Lexus CT 200h w 2016 roku
Jeden z przedstawicieli firmy Lexus poinformował, że w przyszłym roku na rynku pojawi się odświeżony CT 200h, natomiast model nowej generacji zadebiutuje prawdopodobnie już w 2016 roku. więcej »
Lexus na salonie IAA 2013
http://img.auto.com.pl/news/2013/09/1_55583-150x100.jpg więcej »
Lexus LF-NX: gwiazda salonu IAA 2013
Koncepcyjny Lexus LF-NX to zapowiedź kompaktowego corssovera, który w przyszłości pojawi się na rynkach całego świata. więcej »

 Więcej aktualności auto-moto »
Copyright © www.Auto.pl 2003 - 2022 Created by idealneT and OM System