Lexus

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Lexus IS ) IS 250 - kilka pytań eksploatacyjnych i nie tylko!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum LEXUS Forum Strona Główna -> ( Lexus IS ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alekooo

Czytelnik



Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: IS 250
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 06 Lis 2017, 23:47
Temat postu:

IS 250 - kilka pytań eksploatacyjnych i nie tylko!


Witam wszystkich,
mam kilka pytań odnośnie eksploatacji mojego lexusa Smile

Pierwsze- najwazniejsze, ktore nie powiem troche mnie niepokoi. Co ile zmieniac olej w skrzyni? O ile w ogole zmieniac? Mam +-83 k przebiegu (is250 2009). Pytalem poprzedniego wlasciciela i z tego co mowil nigdy nie bylo problemow ze skrzynia, a olej nie byl zmieniany. Z tego co czytalem w internetach, niektorzy pisza co 30kkm,60kkm, a niektorzy, ze w ogole. Chcialbym rozwiac moje watpliwosci. Pytalem w serwisie lexa kozlowski szczecin- oni uwazaja ze co 15k co wydaje mi sie troche naciagane.

Drugie - instalacja swiatel poliftowych tj po drugim lifcie IS-a. mam model po pierwszym lifcie, chcialbym jednak lampy przod tez polift. po1 ze wzgledow eko - na trybie auto ksenony pala sie caly czas, co mnie troche irytuje. po 2 po prostu podobaja mi sie bardzo. Czy nie bedzie problemow zeby w trybie dziennym swiecily tylko ledy? Czy beda w ogole pasowac?

Trzecie - nie mam nawigacji, ani usb/bluetooth, co nie powiem, troche mnie denerwuje. Z tego co widzialem 1-1,5k mozna kupic navi z mojego rocznika. jak z instalacja? czy sa jakiekolwiek problemy? sterowniki? co jest potrzebne? a jezeli chodzi o sam modul bluetooth czy jest on w konsoli z navi? instalacja usb- jak sie do tego zabrac?
Rozwazalem rowniez opcje jakiegos zamiennego radia, ale szczerze oryginalne najbardziej podchodzi mi do gustu.

z gory przepraszam za chaos wypowiedzi i pozdrawiam! Smile Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum LEXUS Forum Strona Główna -> ( Lexus IS ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Lexus IS »

Opinie o samochodach Lexus IS - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Lexus IS ) Porady, problemy techniczne


LexusIS-F

159 999

2008r.

197 000 km

pomorskie

LexusCT

99 900

2020r.

40 270 km

mazowieckie

LexusRX

49 900

2008r.

250 000 km

mazowieckie

LexusIS

23 900

2007r.

289 000 km

mazowieckie

LexusCT

49 900

2013r.

220 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System