Lexus

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Lexus IS ) IS 250 - kilka pytań eksploatacyjnych i nie tylko!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum LEXUS Forum Strona Główna -> ( Lexus IS ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alekooo

Czytelnik



Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: IS 250
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 06 Lis 2017, 23:47
Temat postu:

IS 250 - kilka pytań eksploatacyjnych i nie tylko!


Witam wszystkich,
mam kilka pytań odnośnie eksploatacji mojego lexusa Smile

Pierwsze- najwazniejsze, ktore nie powiem troche mnie niepokoi. Co ile zmieniac olej w skrzyni? O ile w ogole zmieniac? Mam +-83 k przebiegu (is250 2009). Pytalem poprzedniego wlasciciela i z tego co mowil nigdy nie bylo problemow ze skrzynia, a olej nie byl zmieniany. Z tego co czytalem w internetach, niektorzy pisza co 30kkm,60kkm, a niektorzy, ze w ogole. Chcialbym rozwiac moje watpliwosci. Pytalem w serwisie lexa kozlowski szczecin- oni uwazaja ze co 15k co wydaje mi sie troche naciagane.

Drugie - instalacja swiatel poliftowych tj po drugim lifcie IS-a. mam model po pierwszym lifcie, chcialbym jednak lampy przod tez polift. po1 ze wzgledow eko - na trybie auto ksenony pala sie caly czas, co mnie troche irytuje. po 2 po prostu podobaja mi sie bardzo. Czy nie bedzie problemow zeby w trybie dziennym swiecily tylko ledy? Czy beda w ogole pasowac?

Trzecie - nie mam nawigacji, ani usb/bluetooth, co nie powiem, troche mnie denerwuje. Z tego co widzialem 1-1,5k mozna kupic navi z mojego rocznika. jak z instalacja? czy sa jakiekolwiek problemy? sterowniki? co jest potrzebne? a jezeli chodzi o sam modul bluetooth czy jest on w konsoli z navi? instalacja usb- jak sie do tego zabrac?
Rozwazalem rowniez opcje jakiegos zamiennego radia, ale szczerze oryginalne najbardziej podchodzi mi do gustu.

z gory przepraszam za chaos wypowiedzi i pozdrawiam! Smile Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum LEXUS Forum Strona Główna -> ( Lexus IS ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Lexus IS »

Opinie o samochodach Lexus IS - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Lexus IS ) Porady, problemy techniczne


LexusCT

49 900

2013r.

220 000 km

mazowieckie

LexusCT

99 900

2020r.

40 270 km

mazowieckie

LexusIS-F

159 999

2008r.

197 000 km

pomorskie

LexusRX

76 900

2012r.

202 000 km

mazowieckie

LexusIS

23 900

2007r.

289 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System