Lexus

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum LEXUS Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majakafka

Czytelnik



Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: Renault clio
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 21 Lut 2017, 12:20
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Bylam 2 lata temu w Krasnobrodzie. Super miejsce, i dla młodych osob i dla takich juz z dziećmi. Jest co pozwiedzac, jest gdzie pospacerowac, wielkie jezioro z atrakcjami dla dzieci, mnostwo knajp, restauracji, spływ kajakowy itd. I do tego tani, za domek 2 osobowy 400metrów od jeziora - 30zł
Powrót do góry
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
Wysłany: Czw 29 Sie 2019, 22:12
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


[quote:9e2dc64fae="Jarek 307"]Lucek polecam w Gdyni Skwer Kościuszki a tam przepiękne oceanarium i Dar Młodzieży, w Sopocie Monciak(deptak spacerowy) i oczywiście słynne molo, w Gdańsku Brzeżnie deptak i molo oraz w Gdańsku Stogi plaże, sporo miejsc do spacerów. A będąc w Gdańsku nie zapomnij również o Starówce ul.Długa i Fontanna Neptuna oraz wiele innych bocznych uliczek o swoim uroku. Polecałbym przyjazd na Jarmark św.Dominika(gdzieś pod koniec lipca) gdzie w tym czasie jest coprawda mnóstwo turystów ale i wrażenia niezapomniane.

Teraz to i ja się pod tym podpisuję. W tym roku udało mi się zobaczyć Gdańsk i oczywiście trafiłam na samo otwarcie jarmarku. Jutro po pracy wyjazd na Śląsk,a na sobotę kupione bilety do Auschwitz . Do tego Ruiny zamku Ogrodzieniec i zespół pałacowo parkowy-https://palac.plawniowice.pl/
Na pewno coś jeszcze do poniedziałku znajdę na Śląsku.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
Wysłany: Pon 27 Sty 2020, 14:47
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Za mną kujawsko Pomorskie,Biskupin,Toruń i wszystko co było dookoła.
8 luty Twierdza Srebrna Góra.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
dordora

Czytelnik



Dołączył: 29 Kwi 2023
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 29 Kwi 2023, 14:54
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Turystyka-ciekawe miejsca [Polska]


Ja rzadko podróżuję po naszym kraju tak naprawdę
Powrót do góry
doctor_d

Czytelnik



Dołączył: 15 Cze 2023
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Berezka koło Polańczyka Bieszczady
Posiadane auto: CRV 2018 2.0 Exec Benzyna+LPG
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 15 Cze 2023, 14:12
Temat postu:

Bieszczady


lucek71 napisał:
MiroTDI napisał:
Polecam Szczawnicę/Krościenko.
Super miejsca na weekend i nie tylko. Blisko spływ przełomem Dunajca,Trzy Korony,piękna trasa rowerowa,wyciąg na Palenicę z torem saneczkowym,Słowacja z tanimi %.

W Góry Świetokrzyskie muszę się koniecznie wybrać,byłem raz za małolata,ale niewiele pamiętam.
Witam! ja natomiast byłem jedyny raz w Bieszczadach oraz w Iwoniczu Zdroju, było to 22-lata temu sądzę że uda mi się może w ferie zimowe zobaczyć góry te większe od moich świętokrzyskich. A góry szczególnie jesienią którą uwielbiam są przepiękne. Pozdrawiam.


Jeśli chodzi o Bieszczady to ostatnio stały się coraz popularniejsze i nie są tak zatłoczone jak Podhale.

Zimą jest kilka fajnych ośrodków narciarskich.

W lecie Zalew Soliński i góry.

W zeszłym roku oddano kolejkę gondolowa nad Soliną ,a w tym roku w lecie w Wańkowej mają oddać do użytku najdłuższą w Polsce tyrolkę ,tak więc jest co robić.

Sam przeprowadziłem się tu kilka lat temu ze Ślaska i bardzo polecam te okolice głownie za spokój życia i bliskość natury.
Jeśli ktoś chce pływać jednego dnia, a drugiego wędrować po górach w otoczeniu dzikiej przyrody (niedźwiedzie,rysie wilki)
polecam.
Potrzebujesz więcej informacji ew kontaktów w sprawie noclegów pisz.
_________________
Kraina Rysia Berezka luksusowe apartamenty w Bieszczadach
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 15 Cze 2023, 14:12
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum LEXUS Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...


LexusCT

99 900

2020r.

40 270 km

mazowieckie

LexusIS

23 900

2007r.

289 000 km

mazowieckie

LexusCT

49 900

2013r.

220 000 km

mazowieckie

LexusIS-F

159 999

2008r.

197 000 km

pomorskie

LexusRX

76 900

2012r.

202 000 km

mazowieckie




forum.auto.com.pl

Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System