Lexus

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Lexus ) RX350 2009-wymiana akumulatora nawigacja odmowila pracowac



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum LEXUS Forum Strona Główna -> ( Lexus ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bahant

Czytelnik



Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pomorskie
Posiadane auto: lexus RX 350, 2009 rok
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 22 Gru 2011, 10:40
Temat postu:

RX350 2009-wymiana akumulatora nawigacja odmowila pracowac


Witam Szanownych kolegow. Zwracam sie z prosba do grona uzytkownikow z problemem z nawigacja. Samochod z 2009 roku sprowadzony. Nastepnie w serwisie Toyoty zamiana mil na km, farenhajtow na celcjusze,przestrojenie radia, jak rowniez wgranie nawigacji na europe plus rosja. Tak przynajmniej twierdzil poprzedni wlasciciel od ktorego kupilem pol roku temu samochod. Niestety przyszedl czas wymiany akumulatora, nieswiadomy konsekwencji wymienilem. W tej chwili utracilem nawigacje a dokladnie mowiac przy wsiskaniu pierwszych 3 przyciskow od strony kierowcy ( map,dest menu,), wyswietla sie napis w jezyku angielskim jak rowniez w japonskich krzaczkach tresci: sorry cant load the sofware, please contact with dealer. Byc moze nie cytuje dokladnie przepraszam nie jestem aktualnie w Polsce i nie moge dokladnie zacytowac a pamiec mam slaba ale cos w tym rodzaju. Telefon do serwisu zapytaniem i odp ale owszem naprawia zrobia co i jak za free jesli posiadam rachunek (niestety nie posiadam) a jesli nie mam to 3500zl. Krew mnie zalala, bo Jasnie pan z serwisu nawet nie chcial slyszec iz od poprzedniego wlasciciela wiem iz w tym serwisie to robil i moge podac jego imie i nazwisko i na pewno znajda w danych komputera. Stwierdzil ze nie na tym jego praca polega. Niestety nie mam mozliwosci skontaktowania sie z poprzednim wlascicielem w zwiazku z tym iz wyjechal na stale za granice. Pytanie czy ktos spotkal sie z podobnym problemem lub moze podac namiary gdzie moglbym to naprawic za mniejsze pieniadze? Interesuje mnie okreg pomorskiego wojewodztwa. Z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc.
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
toyotalexsus

Stały Bywalec



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 130

Posiadane auto: NYSKA
Piwa: 12/0
Wysłany: Nie 15 Sty 2012, 10:48
Temat postu:

nawigacjia


zeby nawigacjia działała trzeba miec płyte z mapa a odnosnie mil/km itd. to wserwisie tego chyba nie zrobisz pewnie odaja komus do przestawienia
_________________
PKT.22
Powrót do góry
bahant

Czytelnik



Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pomorskie
Posiadane auto: lexus RX 350, 2009 rok
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 16 Sty 2012, 08:37
Temat postu:

Re: nawigacjia


toyotalexsus napisał:
zeby nawigacjia działała trzeba miec płyte z mapa a odnosnie mil/km itd. to wserwisie tego chyba nie zrobisz pewnie odaja komus do przestawienia


Chyba Kolega zle zintepretowal moj post. Nie chodzi mi o przestrojenie mil na km radia itp poniewaz to dziala i bylo zrobione wczesniej wraz z wgraniem nawigacji na europe i polske. Problemem jest to iz po wymianie akumulatora nawigacja padla plus system maintanace czyli tak jak opisalem wczesniejszym poscie padla obsluga trzech pierwszyk przyciskow na nawigacji liczac od strony kierowcy. Przy nacisnieciu powyzszych trzech przyciskow pokazuje sie napis koloru bialego na czarnym tle- cant load the software, please contact with dealer. Wszystko inne czyli radio km itd dziala bez problemu. Moze ktro ma jakis pomysl co jest przyczyna i jak rozwiazac owy problem.
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
toyotalexsus

Stały Bywalec



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 130

Posiadane auto: NYSKA
Piwa: 12/0
Wysłany: Nie 29 Sty 2012, 14:56
Temat postu:

nawigacja


kup plyty z nawigacjai beda przyciski działac
_________________
PKT.22
Powrót do góry
florri

Czytelnik



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): newyok
Posiadane auto: mahran
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 30 Sty 2014, 14:27
Temat postu:

Re: ( Lexus ) RX350 2009-wymiana akumulatora nawigacja odmowila pracowac


Hi!
I'm newbie here. Happy to be members of the forum.
I hope we will have great time here. And I'll try to contribute to forum develop more.
I'm positively looking forward to the forum and its members hope all will guide, share and help me to increase my knowledge.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 30 Sty 2014, 14:27
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum LEXUS Forum Strona Główna -> ( Lexus ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Lexus ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery


LexusRX

76 900

2012r.

202 000 km

mazowieckie

LexusRX

49 900

2008r.

250 000 km

mazowieckie

LexusIS-F

159 999

2008r.

197 000 km

pomorskie

LexusCT

99 900

2020r.

40 270 km

mazowieckie

LexusCT

49 900

2013r.

220 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System