Lexus

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Lexus ) Witam!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum LEXUS Forum Strona Główna -> ( Lexus ) Przywitania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lexypaul

Czytelnik



Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): ruda slaska
Posiadane auto: lexus is 220d
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 10 Lis 2010, 08:07
Temat postu:

Witam!


Witam wszystkich serdecznie, pora dosyć wczesna ale jak powiadają kto rano wstaje ten niekoniecznie wcześnie idzie spać Very Happy bez żartów jest to moje pierwsze forum wiec z góry wszystkich przepraszam jeśli bede mieszal, mącil lub pisal tam lub co nietrzeba.Jestem posiadaczem IeSki niestety w znienawidzonym od jakiegoś czasu Dieslu, gdyż mimo dbałości odmowił mi już posłuszeństwa kilka razy, no i nie czarujmy sie osiągi w por.ze spalaniem nie ida w parze bleee a szkoda bo w autku zakochalem sie od pierwszego wejrzenia i jak to bywa w życiu każda róza ma kolce, stad też i moja wizyta tutaj aby zasięgnąć i może udzielić rad wskazówek etc. poznać co oczywiste [cenzura] ludzi bo takimi niewątpliwie są posiadacze tych przcudnych samochodzików.
no i na dzień dobry od razu kilka spraw
1)zamówilem klocki ebc yellowstuff plus ultimaxy tarcze gwoli przypomnienia (f+r) turbo groove niedostępne na dzień dzisiejszy i tu pytanie czy ktoś ma mial jakieś doświadczenia z tymi zestawikami??noinnych forach nie lex nie toyo opinie byly skrajne chociaż tyczyly sie klocków greenstuff, z góry dziękuje.
2)czujnik egr który spędza lsen z powiek naszczęscie i nieszczęście dla portfela wymieniony po kilku próbach reinkarnacji umarl i autko lawetą ladnie udalo sie do spa na al. Rozdzieńskiego w K_ce Smile i tu kolejne pyt jak wygląda sprawa po zaślepce zaworka nie chodzi o jakikolwiek tuning tylko czy nie bede mial choinki na desce i trybu awaryjnego etc. wiecie o czym mowa.
3)myślalem że padne jak wczoraj otwarlem list którego nadawcą jest TOYOTA Poland a czytam w nim iż mój model i ble ble ble posiada wykrytą wade dokladnie uszczelk miedzy pompą i serwem w ukl. hamulcowym i mam się zglosić na wymiane tudzież naprawe nie pamiętam bo dalej już nieczytalem a dlaczego?!! i tu nie żart jakiś miesiąc temu wymienilem ten element nie uszczelke tylko pompe i serwo gdyż te dwa elementy sa jako jedno i nie ma takiej możliwości aby wymienić część no i siedzi w nim teraz kawałek innej japońskiej duszy która zakończyla żywot dzwonem, bo panowie w ASO zażyczyli sobie niemal 10 tys pln za naprawe i poraz pierwszy spotykaja sie z taka usterka w tym modelu nawet o zgrozo Wink Warszawa nie slyszala!!!ale niestety musisz placić, no i teraz co począć część już nie orginalna wiec teoretycznie mogą mi powiedzieć zebym sie pocalowal teraz skoro niechcialem robic tego jak chcieli, a byulo nie bylo usterka poważna bo hamulce wysiadly nagle po wpompowaniu plynu do serwa, ehhh udam sie do nich i dowiem wszystkiego, i tu znów pyt. może ktoś już był dostał to wezwanie lub mial podobny problem, jak nie dowiem się i poinformuje wszystkich.
kurcze troszku przynudzam i sie powtórze ale prosiłbym jakiś namiar na warsztacik sklepik na śląsku w którym można spokojnie dokonać napraw wymian i zakupów, aha na koniec zeby nie przedluzac cosik na temat czesci zamienników czy nie sklepów co i jak i gdzie kupować.bo jeszcze niecale 2 latka musze pojezdzic ale juz myślami jestem w 250 ale lepiej 350 która już mialem brać ale chlopaczki niestety niespodziewali sie ze co nieco wiem o tym modelu próbowali wcisnąć szmelc i tu nie wypowiadam sie ale miejsce gdzie mieszkam tj. region i kilka ogloszeń na otomoto z Polski i jedno z regionu GOP juz daje pelna odpowiedz wiec omijać panowie radze szerokim lukiem Smile na razie to tyle dzieki z gory prosze o wyrozumialosc Smile i licze na owocny kontakt
pozdrawiam Lexypaul[img][/img]
Powrót do góry
Dynol

Auto Maniak



Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 771
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocek
Posiadane auto: Opel
Piwa: 4/0
Wysłany: Sro 10 Lis 2010, 09:20
Temat postu:

Re: ( Lexus ) Witam!


siemanko..u mnie tez pora wczesna i nie wiem czy mam sile tyle przeczytac...ale postaram sie Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum LEXUS Forum Strona Główna -> ( Lexus ) Przywitania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Lexus ) Przywitania

16) Witam »
17) Witam »
20) Witam! »

LexusRX

76 900

2012r.

202 000 km

mazowieckie

LexusRX

49 900

2008r.

250 000 km

mazowieckie

LexusIS-F

159 999

2008r.

197 000 km

pomorskie

LexusIS

23 900

2007r.

289 000 km

mazowieckie

LexusCT

99 900

2020r.

40 270 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System